Wtryskarka 2AD 400°C
Materiał Flexite T-VAL
Wtryskarki protetyczne
Materiały termoplastyczne sabilex
Materiały termoplastyczne flexite
Fotografia w stomatologii
1
2
3
4
5
6

Technologia termosublimacji

Wzbogacenie dokumentacji medycznej o zdjęcia to niewątpliwie ogromna zaleta każdego gabinetu stomatologicznego i ogromne ułatwienie w kontakcie z pracowniami protetycznymi. Dobrze zrobione zdjęcia należy odpowiednio przechowywać, tak aby nie straciły swojej wartości. W momencie, gdy zapisywanie zdjęć na nośnikach cyfrowych jest niewystarczające, drukarka wykorzystująca technikę termosublimacji staje się nieodłącznym partnerem w prowadzeniu profesjonalnej dokumentacji medycznej.

W zastosowaniach profesjonalnych, a takim z pewnością jest prowadzenie dokumentacji medycznej, trzeba zdecydowanie odrzucić urządzenia uznanych firm, ale wykorzystujące nietrwałe technologie wydruku np. atramentowe. Należy stosować wyłącznie druk termosublimacyjny, wykorzystywany jeszcze niedawno tylko do celów specjalnych. Zdjęcie wydrukowane w tej technologii jest odporne na promienie UV, wodę a producent gwarantuje 100 letnią trwałość takiego zdjęcia.

Zdjęcia wydrukowane za pomocą technologii termosublimacji poprawiają jakość komunikacji lekarza z pacjentem, lekarza z technikiem dentystycznym, tworzą trwałą dokumentację medyczną i są wręcz nieocenione, gdy dochodzi do sporów sądowych.

 

 

adres kontaktowy

Adres do korespondencji:

P.H. RUDIMEX STANISŁAW RUDZKI
Skrytka pocztowa 1
65-900 Zielona Góra 2

Siedziba firmy:

P.H. RUDIMEX STANISŁAW RUDZKI
ul. Kwiatowa 2 Łężyca
66-016 Zielona Góra
NIP: 929-009-20-66

Kontakt

Numery kontaktowe:

tel: (068) 410 49 95
tel. kom. 602 559 322
tel. kom. 602 403 084
e-mail: kr@rudimex.com.pl
Skype: rudimex